Tag Archive: aurela gace

“Humba zërin dhe kjo doktoreshë ma ktheu”, Aurela Gaçe qenka mirënjohëse

“Humba zërin dhe kjo doktoreshë ma ktheu”, Aurela Gaçe qenka mirënjohëse

25 Maj, 2022 4:46 pm Published by

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka vendosur të ndajë sot një moment të vështirë me ndjekësit e saj. Ajo ka postuar në Instagram një foto me doktoreshën amerikane Gwen Korovin, e cila e ka ndihmuar në situatën më të vështirë të jetës. Këngëtarja ka zbuluar se para 16 vitesh ka rrezikuar ta humbasë zërin e…