Tag Archive: burre

Rovena Stefa: “Nëse më gjeni burrë kosovar nuk iki kurrë që këtu”

Martesa më e shkurtër në botë zgjati vetëm 3 minuta, burri ‘çmend’ gruan vetëm me një fjalë

26 Gusht, 2022 10:53 am Published by

Martesa është momenti kur një çift kurorëzon dashurinë dhe premtimi i zakonshëm është ‘Deri sa vd&kja të na ndajë’. Kjo nuk mbetet gjithmonë një fjali e vërtetë, pasi disa martesa janë të destinuara të zgjasin gjithë jetën, ndërsa disa të tjera jo. Por kjo martesë që do t’iu paraqesim sot është padyshim martesa me kohëzgjatjen…

Rovena Stefa: “Nëse më gjeni burrë kosovar nuk iki kurrë që këtu”

Gruaja mëson se burri i saj ishte kthyer në femër prej 10 muajsh, ndërhyn vjehrra!

24 Qershor, 2022 1:39 pm Published by

Një grua ka mësuar se burri i saj prej dhjetë muajsh ishte në fakt si ajo, femër, pavarësisht se çifti ka kaluar shumë herë momente intime, pohojnë mediat lokale. Gruaja indoneziane, e quajtur vetëm NA, 22 vjeçe, po padit ish-partnerin e saj, i cili pretendon se është neurolog i diplomuar në New York. Çifti u…

Rovena Stefa: “Nëse më gjeni burrë kosovar nuk iki kurrë që këtu”

Rovena Stefa: “Nëse më gjeni burrë kosovar nuk iki kurrë që këtu”

21 Maj, 2022 3:13 pm Published by

Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, ka befasuar sërish me deklaratat e saj sa i përket jetës private. Ajo gjithmonë di se cfarë të thotë për të fituar vëmendje dhe e ka bërë. Ajo zbuloi se kishte nisur një histori dashurie me një kosovar, por nuk e zbuloi identitetin e tij. Por gjatë një interviste së…