Tag Archive: cmimi

“Do ua mbyll gojën të gjithëve”, Beatrix Ramosaj më në fund flet si bishë

Vendi i 3-të në Europë: Shqiptarëve u duhen 16 vite punë për të blerë një apartament

6 Shtator, 2022 2:55 pm Published by

Shqipëria renditet e treta në Europë pas Bjellorusisë dhe Rusisë për çmimet më të shtrenjta të apartamenteve, në raport me fuqinë blerëse, sipas të dhënave të Numbeo-s për periudhën janar-korrik 2022. Indeksi për përballueshmërinë e blerjes së një apartamenti që matet nga raporti i çmimit mesatar të shitjes së shtëpive dhe të ardhurave mesatare të…

“Do ua mbyll gojën të gjithëve”, Beatrix Ramosaj më në fund flet si bishë

“Do ua mbyll gojën të gjithëve”, Beatrix Ramosaj më në fund flet si bishë

28 Maj, 2022 11:17 am Published by

Beatrix Ramosaj mbetet në epiqendër të showbizz-it shqiptar. Kënga “By my side” nga Beatrix Ramosaj fitoi edicionin e 19 të “Netët e klipit Shqiptar”. Po ashtu këngëtarja fitoi edhe çmimin e “Publikut”, si kënga më e votuar. Beatrix u rikthye mbrëmë në ekran për herë të parë që pas daljes nga BBV. Këngëtarja tha se…