Tag Archive: dalina

“Në tavolinë aty ishte edhe Beatrix”, Dalina Buzi shpjegon takimin Bora-Donald

“Në tavolinë aty ishte edhe Beatrix”, Dalina Buzi shpjegon takimin Bora-Donald

19 Maj, 2022 10:00 am Published by

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar këto ditë fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, në një histori të shkuar dashurie së bashku, teksa bisedojnë në një event ku ishin të pranishëm të dy. Sonte në “Goca dhe Gra”, moderatorja Dalina Buzi, që po ashtu ishte e pranishme në sfiladën e stilistin Valdrin Sahiti tregon si…