Tag Archive: dhjetor

Kur fillon Big Brother VIP 2? Arbana Osmani jep një përgjigje që nuk e prisnit

Kur fillon Big Brother VIP 2? Arbana Osmani jep një përgjigje që nuk e prisnit

31 Maj, 2022 1:48 pm Published by

Pas përfundimit të sezonit të parë të “Big Brother Albania VIP”, fansat janë të interesuar se kur do të nisë BBV2. Po e presin me padurim, sepse ka qenë emisioni më i ndjekur. Moderatorja Arbana Osmani ka treguar detaje për sezonin e ardhshëm të këtij formati, i cili pritet të jetë me risi dhe me…