Tag Archive: divorc

Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

U martua me një vr*sës gjatë pandemisë, 27-vjeçarja vendos të divorcohet: Një film më bëri të kuptoj gjithçka

28 Gusht, 2022 12:25 pm Published by

Një vajzë britanike ka vendosur t ndajë publikisht hisotirnë e saj të pazakontë të dashurisë. Ajo ka treguar se ështl martuar me një vr*sës pa e takuar asnjëherë. Gjithçka kishte nisur në vitin 2020, në periudhën e pandemisë ku të gjithë njerëzit ishin të mbyllur brenda. Ajo kishte kruijuar një afeksuion të fortë për kr*minelin…

Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

26 Maj, 2022 10:14 am Published by

Klea Huta dhe Elgit Doda konsiderohen nga shumë njerëz si një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, por paraqitja e tyre e fundit televizive duket mos të ketë qenë me kaq sheqer. Çifti do jetë i ftuar në emisionin “Më lër të flas” të premten, teksa emisioni është regjistruar më herët këtë javë dhe kjo…