Tag Archive: dumani

Berisha i bën presion Nexhmedin Dumanit: Trego kush janë peshqit e mëdhenj

Berisha i bën presion Nexhmedin Dumanit: Trego kush janë peshqit e mëdhenj

27 Maj, 2022 1:23 pm Published by

Kryetari i PD Sali Berisha ka foluar sot para gazetarëve edhe në lidhje me arrestimin e Nexhmedin Dumanit dhe pse duhet që të tregojë se kush janë vërtet kokat e krimit në Shqipëri. ‘Një serial killer i cili po flet dhe unë e vlerësoj vendimin e tij për të rëfyer, por i bëj thirrje të…