Tag Archive: familje shqiptare

Guxim i madh! Familja shqiptare del me flamurin e Romës para tifozëve të Fejnordit

Guxim i madh! Familja shqiptare del me flamurin e Romës para tifozëve të Fejnordit

25 Maj, 2022 1:51 pm Published by

Ndonëse një ditë më parë shkaktuar trazira, duke patur perleshje me forcat e policisë, mesdita e kësaj të mërkure i ka gjetur më të qete tifozët holandezë, të cilët ndodhen në Tiranë në kuadër të ndeshjes finale të Conference League, mes Feyenoord dhe Romës. Festën nuk ua prishi as ngritja e flamurit të ekipit kundërshtar,…