Tag Archive: gjyshi

Xhaxhai shqiptar 79-vjeçar pyet nipin: “Pse ma ngacmon gruan?”

Xhaxhai shqiptar 79-vjeçar pyet nipin: “Pse ma ngacmon gruan?”

1 Qershor, 2022 1:04 pm Published by

Mos qeshni me lajmin që do të lexoni, sepse është i vërtet. Ka ndodhur në Kosovë. Bëhet fjalë për një rast të paprecedentë, i cili është raportuar ditën e djeshme në fshatin Burojë të Skënderajt. Një i ri ka deklaruar se xhaxhi e tij 79-vjeçar nuk e lë rehat dhe kjo për një temë mjaft…