Tag Archive: ina kollcaku

Ina Kollçaku: Vajza nga Librazhdi s’ka faj, kishte dy vite pa u takuar me burrin

Ina Kollçaku: Vajza nga Librazhdi s’ka faj, kishte dy vite pa u takuar me burrin

30 Maj, 2022 3:20 pm Published by

Ina Kollçaku ka zbuluar disa detaje të reja lidhur me ngjarjen e Librazhdit, ku vajza u kap duke tradhëtuar bashkëshortin nga vjehërrit. Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, ajo tregoi se e kanë kontaktuar familjarë të vajzës, të cilët i kanë kërkuar ndihmë. Ajo ka sqaruar se vajza është 21 vjeçe dhe…