Tag Archive: klea

Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

26 Maj, 2022 10:14 am Published by

Klea Huta dhe Elgit Doda konsiderohen nga shumë njerëz si një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, por paraqitja e tyre e fundit televizive duket mos të ketë qenë me kaq sheqer. Çifti do jetë i ftuar në emisionin “Më lër të flas” të premten, teksa emisioni është regjistruar më herët këtë javë dhe kjo…