Tag Archive: kredia

Ermal Mamaqi: “Si të bëjmë fëmijë, kur nuk kemi larë ende kredinë?!”

Ermal Mamaqi: “Si të bëjmë fëmijë, kur nuk kemi larë ende kredinë?!”

24 Maj, 2022 8:38 am Published by

Aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” në Tv Klan. Fëmijët i drejtuan pyetje nga më të ndryshmet, të cilave Ermali nuk hezitoi t’iu përgjigjej. Një prej fëmijëve e pyeti nëse ai dhe Ami kanë ndërmend të bëjnë një fëmijë tjetër, një çun apo…