Tag Archive: lorik cana

Lorik Cana thumbon Igli Taren: “U ka gjetur shtëpi tifozëve të Romës”

Lorik Cana thumbon Igli Taren: “U ka gjetur shtëpi tifozëve të Romës”

25 Maj, 2022 3:44 pm Published by

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, ka folur për finalen Roma-Feynoord. Ai mendon se organizimi i finales së Conference League është përgjegjësi e madhe për vendin tonë. “Së paku për 48 orë, jemi kryeqyteti i sportit europian dhe botëror. Një kompeticion i ri, pavarësisht. Në çdo vend ku kam shkuar nëpër finale ka pasur problem me…