Tag Archive: megi pojani

Surpriza e Olsa Muhametit në Top Channel: Beqarja e verës do jetë Megi Pojani?

Surpriza e Olsa Muhametit në Top Channel: Beqarja e verës do jetë Megi Pojani?

19 Maj, 2022 7:55 pm Published by

“Too hot to handle” do të vijë në Shqipëri. Top Channel ia ka besuar këtë format autores së “Përputhen”, Olsa Muhametit. Lajmin e bën të ditur news31.al dhe gjithashtu zbulohet se ky program do të na shoqërojë gjatë gjithë verës. “Too hot to handle” është një format i cili është krijuar për beqarë të cilët…