Tag Archive: meme

Sonte luhet finalja e madhe, faqet tallen me Lul Bashën si huligan i Fejnordit

Sonte luhet finalja e madhe, faqet tallen me Lul Bashën si huligan i Fejnordit

25 Maj, 2022 10:16 am Published by

Ndeshja e sotme mes Romës dhe Feyenoord nuk i ka shpëtuar memeve. Në epiqendër janë figura të njohura në vend. Nuk mund të mungonte një nga emrat më të dashur për faqet e memeve. Ish-kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk shpëtoi nga përfshirja në këto meme, sepse ai gjithmonë ka një karakter mjaft interesant,…