Tag Archive: mirdite

Pa drita, me bukë dhe sheqer: Kalojeni zonën e Bllokut dhe njihni Shqipërinë e vërtetë!

E FUNDIT/ Mirditori po pastronte àrmën, i bën gjëmën e pakthyeshme gruas

21 Gusht, 2022 1:17 pm Published by

Pak momente më parë një ngjarje e rëndë ka tronditur Mirditën, ku një 61-vjeçar ka qëlluar me armë gruan e tij. Bëhet fjalë për shtetasen Vitore Pacuku, e cila u dvrgua në spital nga bashkëshorti Paulin Pacuku. Gjithcka ndodhi në mënyrë aksidentale, teksa bashkëshorti po pastronte armën dhe e ka shkrepur pa dashur. Ky i…