Tag Archive: mourinho

Edi Rama befason italianët: “Ju jeni shqiptarë të veshur me Versace”

Edi Rama befason italianët: “Ju jeni shqiptarë të veshur me Versace”

22 Maj, 2022 3:21 pm Published by

Tre ditë para finales së madhe të “Conference League”, e cila do të luhet në stadiumin “Air Albania” mes Romës dhe Feyenoordit të Roterdamit, kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për të përditshmen italiane “Corriere Dello Sport”. Rama ka folur për finalen e madhe që do të mbahet të mërkurën e 25 majit në…