Tag Archive: nishani

Beniada Nishani bën reagimin më të ndjerë për humbjen e Bujar Nishanit

Djali i Bujar Nishanit i jep lamtumirën të atit, i përmend 3 gjëra që ai nuk ia toleronte

2 Qershor, 2022 2:35 pm Published by

Ish-presidenti i republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, është përcjellë sot për në banesën e fundit. Një nga fjalimet emocionuese ka qenë ai i djalit, Ersi Nishani. Me zërin që i dridhet, djali i ish-presidentit Bujar Nishani ka mbajtur fjalimin e lamtumirës për babain e tij në varrezat e Sharrës. Ai falënderoi të gjithë personat e…

Beniada Nishani bën reagimin më të ndjerë për humbjen e Bujar Nishanit

Beniada Nishani bën reagimin më të ndjerë për humbjen e Bujar Nishanit

28 Maj, 2022 4:08 pm Published by

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani në moshën 56 vjeçare. Ajo ka treguar më herët që Nishani ishte kushëriri i babait të saj dhe me fëmijët e tij kishte një marrëdhënie shumë të mirë, veçanërisht me të bijën Fionën. Beniada ka shkruar…