Tag Archive: nusja

Vjehrra në Vlorë rref nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

“Mos e sill nusen këtu”, pse Mbreti Charles nuk e donte Meghan para se Mbretëresha të ndërronte jetë?

10 Shtator, 2022 11:32 am Published by

Mbreti Charles raportohet se pati një bisedë telefonike me Princin Harry para se monarkja Elizabeth II të ndërronte jetë. Ai i kërkoi të mos e sillte nusen, Meghan Markle, në shtratin e Mbretëreshës në Kalanë Balmoral. Ish-Princi 73-vjeçar u bë Mbreti Charles III pas vdekjes së nënës së tij. Para lajmit të keq, Buckingham Palace…

Vjehrra në Vlorë rref nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

“Gruaja ime u bë si burrë, prandaj e martova djalin me një gjimnaziste”

31 Maj, 2022 3:52 pm Published by

Në fshatin tonë kemi mbetur tre burra, katër gra, pesë lopë dhe dy vajza. Unë kam vetëm gruan dhe lopën në shtëpi, se dy djemtë më kanë ikur në kurbet, por gjithsesi kjo gjë nuk më dëshpëron. I kam organizuar mirë punët e mia, aq sa më ka zili jo vetëm fshati ynë, por edhe…

Vjehrra në Vlorë rref nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

Vjehrra në Vlorë rref nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

22 Maj, 2022 10:38 am Published by

Në vjehrrë në Vlorë ka rrafur nusen e djalit të saj dhe këtë e ka bërë me ndërgjegjen më absolute të mundshme, pa u menduar dy herë, duke harruar pasojat e veprimeve të saj. Policia ka kapur 44-vjeçaren C.B., e cila akuzohet se ushtruar dhu.në fizike ndaj nuses së djalit. Nën hetim është marrë edhe…