Tag Archive: shoubiz

Donaldi i bën një dedikim Bora Zemanit: “Një ditë do martohesh me mua”

Donaldi i bën një dedikim Bora Zemanit: “Një ditë do martohesh me mua”

21 Maj, 2022 11:06 am Published by

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” Donaldi solli versionin e tij të këngës së Semit “Mos u kthe”, e cila është dedikim për historinë me Borën. Donaldi kishte shkruar një tekst ku shprehej e gjithë dashuria e tij për moderatoren, madje përmendej dhe martesa. Gjërat mesa duket janë bërë shumë serioze. Donaldi: “Unë…