Tag Archive: sindi

“Shqiptarë, a e kuptuat tani që Donaldi dhe Bora kanë aktruar?”

“Donaldi dhe Romeo kopjojnë humorin italian, përdorin emrin e Borës për famë”

21 Qershor, 2022 1:45 pm Published by

Ish-konkurrentja e programit “Përputhen”, Sinci Loci, ka bërë një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre ka kërkuar mendimin e saj për emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”. Sindi nuk i ka kursyer kritikat, duke thënë se Donaldi dhe Romeo bëjnë humor burgu, kopjojnë italianët, përdorin për keq figurën e…

“Shqiptarë, a e kuptuat tani që Donaldi dhe Bora kanë aktruar?”

“Shqiptarë, a e kuptuat tani që Donaldi dhe Bora kanë aktruar?”

19 Maj, 2022 10:37 am Published by

Sindi Loci ka kritikuar dhe ironizuar publikisht Bora Zemanin dhe Donald Veshajn, teksa i ka dalë në krah Beatrix Ramosajt, këngëtares nga Kosova e cila pati një lidhje dashurie me aktorin vlonjat. Sipas Sindit, Donaldi dhe Bora janë “lojtarët më të më të mëdhenj”. Ajo është shprehur se gabimi i vetëm i Beatrixës ishte që…