Tag Archive: vlore

Rama në Vlorë ironizon Berishën: Kush është ky moj? Ndjesë pastë!

Vjehrra në Vlorë rref nusen e djalit, e reja ia kthen me të njëjtën monedhë

22 Maj, 2022 10:38 am Published by

Në vjehrrë në Vlorë ka rrafur nusen e djalit të saj dhe këtë e ka bërë me ndërgjegjen më absolute të mundshme, pa u menduar dy herë, duke harruar pasojat e veprimeve të saj. Policia ka kapur 44-vjeçaren C.B., e cila akuzohet se ushtruar dhu.në fizike ndaj nuses së djalit. Nën hetim është marrë edhe…

Rama në Vlorë ironizon Berishën: Kush është ky moj? Ndjesë pastë!

Rama në Vlorë ironizon Berishën: Kush është ky moj? Ndjesë pastë!

21 Maj, 2022 1:55 pm Published by

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarët lidhur me procesin e zgjedhjes së presisdentit menjëherë pasi ka përfunduar konferencën e tij me kryebashkiakët në Vlorë. Rama ironizoi deklaratën e ish kryeministrit Sali Berisha i cili një ditë më parë në Vlorë, e konsideroi procesin për zgjedhjen e presidentit si “karnaval”. Zgjedhja e presidentit, ja diskutimi…