Tashmë e konfirmuar, Mevlani i lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare (video)

1 vit më parë
Tashmë e konfirmuar, Mevlani i lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare (video)

Pak kohë më parë ish konkurenti i Per’Puthen Mevlan Shaba, u aludua se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur Albuena Ukaj.

Shpesh herë Mevlani postonte foto me këngëtaren por ishin në kontekstin e një bashkëpunimi, por me këtë video që Mevlani ka publikuar duket se nuk është më.

Me videon që dyshja ka publikuar ditën e sotme duket se sapo kanë konfirmuar lidhjen me njëri tjetrin.SHIKO VIDEON

Albulena Ukaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Albulena filloi të merrej me muzikë prej kur ishte e vogël. Ajo është nga Prizreni dhe prej kohësh jeton në Zvicër.

Përsa i përket Mevlanit, ai u bë i njohur sezonin e vjetshëm të Përputhen, ku e shfrytëzoi më së miri famën që mori prej këtij emisioni përsa i përket karrierës së këngëtar.

Për habinë e të gjithëve, ai u rifut sërish edhe këtë vit, por nga mesi i sezonit, por nuk ka atë vëmendjen që pati vjet, jo vetëm Mevlani, por gjithë Përputhen.