U menduan si partneret e Ardian Bujupit, Jasmina dhe Sabrine kanë disa fjalë për njëra-tjetrën

1 muaj më parë
U menduan si partneret e Ardian Bujupit, Jasmina dhe Sabrine kanë disa fjalë për njëra-tjetrën

Ardian bujupi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, jo vetëm për hitet verore që ai sjell vit pas viti, por edhe për profilin publik që ai ka krijuar.

Asnjëherë nuk ka qënë pjesë e sherreve publike mes artistëve, i buzëqeshur dhe pa shumë zhurmë ka arritur të depërtojë në trgun muzikor shqiptar, duke bashkëpunuar me artistët më të mirë në Shqipëri dhe Kosovë.

Mirëpo sëfundmi ai është bërë edhe pjesë e mediave royë, ku është përfolur shpesh për ‘lidhjet e tij të dashurisë’ të cilat nuk i ka konfirmuar asnjëherë, por i ka lënë portalet të flasin duke i provokuar me postime të ndrzshme.

Dz nga vajyat ër të cilat është përfolur më së shumti kohët e fundit kanë qënë Jasmina e përputhen dhe kërcimtarja Sabrine Khan.Dy bukuroshet janë parë shpesh krah tij, por asnjëherë nuk është kuptuar marrëdhënie e tij e vërtetë me të dyja.

Jasmin ka qenë pjesë e një klipi të Bujupit dhe që atëherë, ata janë folur për një lidhje të mundshme. Madje, ata postuan edhe shumë foto romantike së bashku, ku shiheshin shumë të afërt. Jo vetëm kaq por ai u shfaq edhe në ditëlindjen e Sara Hoxhës së bashku me Jasminën.

Gjithashtu, ai është përmendur shpesh edhe për raportin me Sabrine Khan. Ata shihen shume shpesh bashke thuajse kudo.

Jasmin ka zhvilluar së fundmi një ‘ask me a question’ në Instagram. Përpos ndjekësve, edhe Sabrine ka lënë shënimin e saj. Ajo përmend shenjat e horoskopit të saj dhe Jasminës teksa shton: “Të dua”. “Zemra më e ëmbël”, i shkruan Jasmina

U menduan si partneret e Ardian Bujupit, Jasmina dhe Sabrine kanë disa fjalë për njëra-tjetrën