Upsss! Pas afterparty-t të “Met Gala”, Lewis Hamilton kapet MAT në hotel me yllin e OnlyFans!

2 vjet më parë
Upsss! Pas afterparty-t të “Met Gala”, Lewis Hamilton kapet MAT në hotel me yllin e OnlyFans! (FOTO)

Ori Nebijaj është betuar sot në Kuvendin e Shqipërisë, duke marrë zyrtarisht mandatin e deputetes për Partinë Demokratike.

Përmes një postimi “Instagram”, Ori ka bërë dhe reagimin e parë. Në nëj Instastory, ajo shkruan:

“Me bekimin e Zotit, uroj të bëhet më e mira për të gjithë ne”, ka shkruar Ori.

Upsss! Pas afterparty-t të “Met Gala”, Lewis Hamilton kapet MAT në hotel me yllin e OnlyFans! (FOTO)

Kujtojmë se ajo pranoi mandatin e deputetes pas dorëheqjes së Grida Dumës. Ori la emisionin “Për’puthen” të cilin moderonte prej nisjes së sezonit.