Vajza e këngëtares së njohur ‘tërbon’ rrjetin me pozat séksi në rrjetet sociale

7 muaj më parë
Vajza e këngëtares së njohur ‘tërbon’ rrjetin me pozat séksi në rrjetet sociale (FOTOT)

Marina Fara është vajza e këngëtares së njohur Eli Fara. Njëlloj si nëna e saj edhe ajo ka një sharm të pashoq si dhe nuk heziton ta shfaqë herë pas here përmes fotove që poston në rrjetin e saj social Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në rrjetet e saj sociale, të cilat kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut, kjo pasi Marina shfaqet në një formë perfekte, për t’u pasur zili nga të gjithë.

Në pamje të parë ajo duket se i ngjan Eli Farës, por ndryshe nga kjo e fundit Marina ka përdorur botox që në moshë të re si dhe ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale.

Tashmë dihet se kjo është shndërruar në diçka të modës, por ky trend po largon shumicën e vajzave nga natyraliteti i tyre. përfitojmë nga kjo hapësirë virtuale që kemi krijuar për t’iu komunikuar lajme të ndryshme, që të hiqni dorë nga dëshira për të ndryshuar veten tuaj.

Vajza e këngëtares së njohur ‘tërbon’ rrjetin me pozat séksi në rrjetet sociale (FOTOT) Vajza e këngëtares së njohur ‘tërbon’ rrjetin me pozat séksi në rrjetet sociale (FOTOT) Vajza e këngëtares së njohur ‘tërbon’ rrjetin me pozat séksi në rrjetet sociale (FOTOT)

Absolutisht është normale që secili prej nesh do të duket sa më mirë dhe sa më bukur, por kjo nuk nlnkupton me doemos të dalim nga natyraliteti jonë. Çdo tipar i joni është strukturuar për të përfaqësuar personalitetin tonë.

Shum vajza në vendin tonë bien por edhe kudo në botë, po bien pre e trendeve që shohin në rrjetet sociale si dhe bien pre e reklamave të shumta që po bëjnë klinikat estetike në mlnyrë që të rrisin punën e tyre. Është e drejta juaj të bëni gjithçka që dëshironi me fytyrën dhe trupin tuaj, por mos harroni ‘Jeni unikë dhe të bukur në mënyrën dhe natyralitetin tuaj!’