Vajza e Madonna-s sapo publikoi këngën e saj të parë

7 muaj më parë
Vajza e Madonna-s sapo publikoi këngën e saj të parë

Lourdes Leon e njohur si vajza e kengëtares me famë botërore Madonna po ndjek hapat e nënës së saj!Ajo sapo ka lancuar këngën e saj te parë.

“LockandKey” është titulli i këngës së saj të parë dhe duhet të theksojmë se pamjet e videoklipit jane shume hot!

Ajo është shprehur se qëllimi i kësaj kënge ka qënë për te krijuar një identitet publik personal dhe te mos shikohej si vajza e nje nëne te famshme si Madonna.

Sakaq,mamaja e saj Madonna po shijon një romancë të re pas ndarjes se saj nga partneri 28-vjecar.

Së fundmi, ajo është parë krah një mashkulli të ri që çuditërisht kishte një ngjashmëri të madhe me ish-
bashkëshortin e saj, Guy Richie.

Ata dolën të shoqëruar së bashku për të darkuar në Siçili dhe nuk i shpëtuan dot syrit të paparacëve.25-vjeçarja shfaqet me veshje e poza provokuese, duke marrë kështu vëmendjen që dëshironte.Madje, këngëtarja i kishte hedhur atij dorën në njërin krah, për të treguar afrimitetin e tyre dhe për të pranuar faktin se ka nisur një lidhje të re.