Video: Pjsea e dytë nis me gol në Kukës, shënon lojtari që sapo u fut në fushë

2 javë më parë
Video: Pjsea e dytë nis me gol në Kukës, shënon lojtari që sapo u fut në fushë

48’ GOOOL KUKËSI 1-1/ Daci avancon i vetëm drejt zonës dhe përballë Rexhepit dërgon topin në rrjetë.SHIH GOLIN E DACIT

39’ Ndreca lëshon një gjuajtje të bukur nga distanca, por tentativa e tij nuk shkon dot në rrjetë. 45+4′ Mbyllet pjesa e parë!

28’ Taipi mundohet të japë një top drejt zonës, por sfera devijohet nga mbrojtja dhe Rexhepi e kontrollon pa probleme.

22′ Bytyçi ndëshkohet me karton të verdhë pas një ndërhyrje të gabuar. 22′ Telushi jep një top drejt Hadrojt, me këtë të fundit që tentoi ta kthente drejt zonës, por Tafas arriti ta kontrollonte.

20′ Zëvendësim te Partizani. Largohet i dëtmtuar Cara dhe në vendin e tij futet Cvetanoski. 16′ Hadroj ndëshkohet me karton të verdhë për nervozizëm.

14’ GOOOL PARTIZANI 0-1/ Tedi Cara merr përsipër një goditje dënimi dhe me një gjuajtje fantastike çoi topin në portën e mbrojtur nga Tafas.SHIH GOLIN