Ylli Limanit nuk i ndahet ‘tersi’ një tjetër dramë i ndodh në plazh

3 muaj më parë
VIDEO/ Ylli Limanit nuk i ndahet ‘tersi’ një tjetër dramë i ndodh në plazh

Këngëtari i njohur Zlli Limani pak ditë më parë mori vëmendjen e mediave, pas një postimi që bëri drejtuar autoriteteve shtetërore lidhur me humbjen e maçokut të tij.

Sërish sot ai ka postuar një video në rrjetet e tija sociale, ku tregon se ai ka shkuar me pushime, por jo gjithçka shkon ashtu siç duhet.

Valët e detit dhe moti jo shumë i favorshëm me sa duket nuk po e lënë atë të shijojë as një zhytje në det, e për këtë ai është ankuar duke u shprehur se: ‘Du mu fut n’det e mu myt, po valët spo na lajn’

https://www.instagram.com/stories/ylllimani/2910472567731657908/

Një video plot humor, por që duket sikur Yllin po e ndjek pak tersi pasi kjo verë nuk po i ecën ashtu siç duhet, përveç koncerteve që i ka të vazhdueshme për shkak se është shumë i talentuar. Ai shquhet për tekstet muzikore me plot emocion dhe ka një publik shumë të dedikuar që ia dëgjojnë këngët dhe ndjekin çdo koncert të tij.